Przejdź do treści

Ankieta do projektu związanego z doradztwem zawodowym dla osób z ADHD

W Statucie naszego Stowarzyszenia ATTENTIO zawarliśmy cele związane z ukierunkowaniem naszych działań na rzecz osób dorosłych z ADHD.

Jednym z działań, które wpisują się w cel “minimalizowanie kosztów psychologicznych i społecznych wynikających i związanych z zaburzeniami uwagi” jest stworzenie projektu związanego z doradztwem zawodowym dla osób z ADHD.

Nasze osobiste doświadczenia, pokazują nam, jak trudno nam znaleźć i utrzymać pracę, która będzie jednocześnie:

  • zaspokajała nasze potrzeby (fizyczne, intelektualne i inne)
  • dopasowana do naszych granic kontaktów społecznych
  • doceniała nasz potencjał
  • dobrze płatna

Jesteśmy różnorodni, mamy wiele pomysłów na swoją przyszłość czy rozwój. Mamy różne charaktery i potrzeby… dlatego trudno byłoby stworzyć jeden właściwy i działający dla wszystkich program wsparcia rozwoju zawodowego.

Zwracamy się do Was, jako członków naszej internetowej społeczności, abyście pomogli nam rozwinąć ten projekt. W jaki sposób możecie nam pomóc?

Nakreślcie nam swoje potrzeby i oczekiwania wobec pracy w ankiecie, którą dla Was udostępniamy 👉 https://forms.gle/t6szgcftob3LAiVi9

Celem ankiety jest określenie, jakie potrzeby związane z doradztwem zawodowym mają osoby z ADHD w naszej społeczności. Pozwoli nam to w przyszłości pomagać osobom z ADHD również w tym obszarze (pracy i kariery).

Ankieta jest anonimowa, co oznacza, że nie zbieramy danych użytkowników wypełniających ankietę. Odpowiedzi zostaną wykorzystane tylko na potrzeby projektów Stowarzyszenia ATTENTIO.

Ankieta składa się z pytań zamkniętych oraz otwartych.

Czas wypełniania ankiety: 5-10 minut w zależności od długości udzielanych odpowiedzi otwartych.

Link do ankiety 👉 https://forms.gle/t6szgcftob3LAiVi9

1 komentarz do “Ankieta do projektu związanego z doradztwem zawodowym dla osób z ADHD”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *