Przejdź do treści

Szkolenie “Public Affairs – jak dbać o dialog (…)”

Dzisiaj i jutro, w Warszawie, odbywa się kolejne szkolenie w którym mamy przyjemność uczestniczyć, dzięki Akademii Rozwoju Organizacji Pacjentów.
Pełen temat szkolenia to ,,Public Affairs-jak dbać o dialog, relacje, i potrzeby w relacjach z decydentami w ochronie zdrowia, środowiskiem lekarskim, przedstawicielami władz, członkami parlamentu.”
Na szkoleniu prowadzonym przez Katarzynę Bryczkowską, pojawiła się nasza Prezeska-Angelika Wesołowska. Już po 3 godzinach przekazała nam, że informacje jakie otrzymała, są szalenie wartościowe i z pewnością wyniesie z niego ogromną wiedzę, która z pewnością pozwoli jej działać jeszcze prężniej na rzecz Stowarzyszenia Attentio.
Naszym celem jest dotarcie do jak największej ilości decydentów, którzy mogą wpłynąć na polepszenie życia osób z ADHD. Szczególnie nam zależy na refundacji leków dla dorosłych, a rozmowy z przedstawicielami władz, jak wiadomo, do najłatwiejszych nie należą. Dlatego tak ważne jest to, żebyśmy potrafili rozmawiać i docierać do odpowiedniego grona osób, które docelowo pomogą nam osiągnąć zamierzone cele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *