Przejdź do treści

Szkolenia: “Współpraca z dziennikarzami i osobami publicznymi – praktyka” oraz “Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych – redukcje i zmiany”.

Już po raz kolejny Prezeska Angelika Wesołowska i Koordynatorka Social Mediów i PR Irena Herka, miały przyjemność wziąć udział w szkoleniach organizowanych przez Akademię Rozwoju Organizacji Pacjentów.
Tym razem zajęcia praktyczne, nawiązujące do wcześniejszych szkoleń z zakresu współpracy z dziennikarzami i osobami publicznymi, poprowadzili Aleksandra Stanisławska i Piotr Stanisławski, na co dzień „blogerzy z wyboru, dziennikarze naukowi z powołania” z portalu Crazy Nauka. Dzięki nabytej wiedzy teoretycznej i praktycznej nasze przedstawicielki uczestnicząc w programach medialnych, będą mogły profesjonalnie współpracować z mediami i szerzyć wiedzę o ADHD u dorosłych.

Drugi dzień szkolenia to szalenie ważne dla organizacji NGO „Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych […]”. Zajęcia poprowadził utalentowany wykładowca Krzysztof Manthey, który w przystępny, zabawny i ciekawy sposób przedstawił zagadnienia dotyczące kryzysów i omówił z uczestniczkami sprawy, z którymi borykają się na co dzień.

W zajęciach brały także udział przedstawicielki innych stowarzyszeń i fundacji, zajmujących się promocją zdrowia, wsparciem dla rodzin chorych, pomaganiu osobom z chorobami dotykającymi każdego z nas, z chorobami rzadkimi i innymi. Dzięki dyskusjom udało się nam poznać bolączki innych organizacji, ale także nauczyć się czegoś od siebie. To jest wiedza nie do przecenienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *